Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Дисплей | Є |
| Вибір кольору скориночки | |
| Потужність | 1600 Вт |
| Максимальна вага випічки | 1500 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Варіанти кольору скоринки | темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | швидка випічка |
| Відкладений старт | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | оглядове вікно |
| Комплектація | книга рецептів |
| Габарити | 48.8 х 30.6 х 38 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Хлібопічка Tefal PF611838
Немає в наявності
Код:002023736
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами