Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 44 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 146.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 63.5 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 240 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Річний витрата електроенергії | 226 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 177 л |
| Полки холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 46 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 4 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | форма для льоду |
| Додатково | технологія minfrost |
| Також шукають | невеликі |
| Колір | сріблястий |
Характеристики Холодильник Beko RDSA240K20XB
Немає в наявності
Код:002627161
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами