Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 26.6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 81.8 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | відсутня |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Вага | 26.6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 81.8 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | відсутня |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Загальний об'єм холодильника | 88 л |
| Також шукають | вузькі |
| Додатково | лоток для яєць |
| Колір | білий |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Тип холодильника | однокамерний |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Річний витрата електроенергії | 113 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 88 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Кліматичний клас | SN |
| Додаткові функції | антибактеріальний ущільнювач |
| Полки холодильної камери | 3 шт |
| Тип компресора | поршневий |
| Корисний об'єм морозильної камери | відсутній |
| Холодоагент | R600a |
Характеристики Холодильник Beko TS190020
Немає в наявності
Код:002630493
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами