Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 75 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 273 кВт/рік |
| Кліматичний клас | Т |
| Тип компресора | інверторний |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 279 л |
| Полки холодильної камери | 5 шт |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 14 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | швидке заморожування |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Додаткові функції | регулювання температури холодильного відділення |
| Додатково | сигналізація двері |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Холодильник Bosch KGN39VL316
В наявності
Код:002631055
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами