Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 57 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 58.9 мм |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Загальний об'єм холодильника | 300 л |
| Кліматичний клас | SN (+10°C до +32°C) |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Оснащення | форма для льоду |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 93 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 9 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Додаткові функції | функція суперзаморожування |
| Додатково | блимаючий індикатор при відчинених дверях |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | сірий |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK619FAS4
Немає в наявності
Код:003155331
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами