Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 57 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 58.9 мм |
| Дисплей | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Льодогенератор | лоток |
| Загальний об'єм холодильника | 300 л |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 9 кг |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Холодоагент | R600a |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери | 93 л |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Додатково | блимаючий індикатор при відчинених дверях |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207 л |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Додаткові функції | прихований конденсатор |
| Колір | білий |
| Кліматичний клас | N |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Тип компресора | поршневий |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK619FAW4
Немає в наявності
Код:002631014
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами