Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 63 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 59.2 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 г |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | форма для льоду |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 12 кг |
| Колір | чорний |
| Тип компресора | лінійний |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Холодоагент | R600a |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Додаткові функції | внутрішнє освітлення |
| Додатково | adapttech: адаптивна технологія охолодження |
| Особливості | зона свіжості |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Також шукають | вбудовані великі |
| Річний витрата електроенергії | 250 кВт/рік |
| Загальний об'єм холодильника | 331 л |
Характеристики Холодильник Gorenje NRK6202EBXL4
Немає в наявності
Код:002624151
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами