Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 27.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 57.9 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | відсутня |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Тип холодильника | однокамерний |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Тип компресора | роторний |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Річний витрата електроенергії | 93 кВт/рік |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Корисний об'єм морозильної камери | відсутній |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Додатково | прихований конденсатор |
| Особливості | зона свіжості |
| Колір | білий |
| Холодоагент | R600a |
| Кліматичний клас | N (+16°C до +32°C) |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Загальний об'єм холодильника | 137 л |
| Додаткові функції | регульовані ніжки |
| Корисний об'єм холодильної камери | 137 л |
| Також шукають | для дачі |
| Дверні корзини | 3 шт. |
Характеристики Холодильник Gorenje R492PW
Немає в наявності
Код:003157362
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами