Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 60 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 66.3 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розташування морозильної камери | відсутня |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Особливості | зона свіжості |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Полки холодильної камери | 6 шт |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Колір | білий |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Тип компресора | поршневий |
| Корисний об'єм морозильної камери | відсутній |
| Холодоагент | R600a |
| Дверні корзини | 5 шт. |
| Додаткові функції | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Річний витрата електроенергії | 114 кВт/рік |
| Корисний об'єм холодильної камери | 398 л |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | вбудовані великі |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип холодильника | однокамерний |
Характеристики Холодильник Gorenje R619EEW5
Немає в наявності
Код:003158972
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами