Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 28 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 117 мм |
| Ширина | 47.5 мм |
| Глибина | 48.7 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 124 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Річний витрата електроенергії | 163 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST (+16°C до +38°C) |
| Тип компресора | роторний |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 96 л |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Дверні корзини | 2 шт. |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 28 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 2 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 2 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Особливості | нульова камера |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Льодогенератор | лоток |
| Додаткові функції | регульовані ніжки |
| Додатково | лоток для яєць |
| Також шукають | невеликі |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Gorenje RF212EPW4
В наявності
Код:003157767
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами