Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 50 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 161.3 мм |
| Ширина | 55.4 мм |
| Глибина | 55.8 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Загальний об'єм холодильника | 238 л |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | 1 шт. |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Полиці холодильної камери | 3 шт |
| Холодоагент | R600a |
| Тип компресора | поршневий |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 г |
| Льодогенератор | лоток |
| Додаткові функції | прихований конденсатор |
| Кліматичний клас | ST |
| Корисний об'єм холодильної камери | 160 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 78 л |
| Система розморожування No Frost | без No Frost |
| Також шукають | шириною 55 см |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Колір | сірий |
| Річний витрата електроенергії | 210 кВт/рік |
Характеристики Холодильник Gorenje RK416EPS4
В наявності
Код:003156816
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами