Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 68 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 173.6 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Глибина | 65.2 мм |
| Дисплей | відсутній |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Загальний об'єм холодильника | 322 л |
| Річний витрата електроенергії | 288 кВт/рік |
| Кліматичний клас | ST (+16°C до +38°C) |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Оснащення | форма для льоду |
| Корисний об'єм холодильної камери | 209 л |
| Полиці холодильної камери | загартоване скло (4 шт.) |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | в дверях |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Система розморожування холодильної камери | ручна |
| Корисний об'єм морозильної камери | 113 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 5 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 21 г |
| Система розморожування морозильної камери | ручна |
| Особливості | зона свіжості |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | білий |
Характеристики Холодильник Indesit INKS 1341 W4U (INKS1341W4U)
Немає в наявності
Код:003570353
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами