Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Хомут для шлангів, 130-150 mm
| Виробник | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 130-150 мм |
| Ширина стрічки | 14,3 мм |
| Момент затягування | 5 Нм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча A2 |
| Матеріал стрічки | Сталь нержавіюча A2 |
| Відповідність ROHS | Так |
| Покриття анкеру | Цинкове/нікелеве покриття |
| Тип приводу | Шліц |
Читати повністю
Сховати
Опис Хомут для шлангів, 130-150 mm
Швидкознімне кріплення Швидкий і легкий попередній монтаж завдяки «принципу тріскачки» Перфорована стрічка, загнуті краї Запобігає травмуванню та пошкодженням шлангів Довгий шестигранний болт Надійна напрямна під час монтажу, навіть коли вона знаходиться поза зоною видимості
Відгуки та питання про - Хомут для шлангів, 130-150 mm
0.0
Всього відгуків:0