Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
В наявності
Код:002624226
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
| Виробник | |
| Колір | темно-червоний |
| Особливості | ігрові |
| Товщина | 3 мм |
| Тип поверхні | speed |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Додатково | прошиті краї |
| Розміри | 360 х 260 мм |
| Матеріал | тканина |
Опис Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
Для захоплюючих віртуальних битв та епічних перемог потрібна відповідна сцена – така, як килимок ROG Scabbard II, на якому буде досить місця для клавіатури, миші та іншого геймерського обладнання. Він виготовлений із міцної тканини з нанопокриттям, що відштовхує воду, оливу й пил, яке широко застосовується у військовому спорядженні. ROG Scabbard II з гладко простроченими краями й протиковзкою гумовою основою – накращий союзник геймера. Ігровий килимок ROG Scabbard II має високу зносостійкість і пропонує досить місця для клавіатури, миші та іншого обладнання для гри.
Відгуки та питання про - Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
0.0
Всього відгуків:0
Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
[[ getCurrentDecimal('1519') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1457') ]] ₴