Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Килимок для мишки Lorgar Main 133 M Purple (LRG-GMP133)
В наявності
Код:003565466
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Килимок для мишки Lorgar Main 133 M Purple (LRG-GMP133)
| Виробник | Lorgar |
| Колір | пурпурний |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | тканина |
| Тип поверхні | speed |
| Розміри | 360 x 300 x 3 мм |
Опис Килимок для мишки Lorgar Main 133 M Purple (LRG-GMP133)
The Main High-Speed — серія, яка призначена для швидкого переміщення миші. Її надковзка поверхня стала можливою завдяки спеціальним волокнам із низьким опором. Ви можете бути впевнені, що маневреність вашої миші буде надзвичайною. Щільна 3-мм поверхня з обрізаними краями забезпечує комфорт, а протиковзка гумова основа залишатиметься на місці під час використання. Не турбуйтеся про сумісність – усі типи сенсорів працюють на цій поверхні. Використовуйте ігровий килимок для миші Main 139, який найкраще підходить для вашої ігрової установки!
Відгуки та питання про - Килимок для мишки Lorgar Main 133 M Purple (LRG-GMP133)
0.0
Всього відгуків:0
Килимок для мишки Lorgar Main 133 M Purple (LRG-GMP133)
[[ getCurrentDecimal('413') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('413') ]] ₴