Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Килимок сервірувальний ARDESTO детский 30*45 см, Yellow (AR3315KY)
| Виробник | ARDESTO |
| Матеріал | |
| Матеріал | |
| Основний колір | жовтий |
| Країна виробництва | Китай |
| Рекомендації щодо догляду | тільки ручне миття |
| Розмір | 30x45 см |
| Обєм | 0.0014 м3 |
| Вага | 0.06 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Гарантия | 1 місяць |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Килимок сервірувальний ARDESTO детский 30*45 см, Yellow (AR3315KY)
Дитячий сервірувальний килимок ARDESTO є необхідним аксесуаром для сервірування столу, адже допомагає зберегти його поверхню: килимок вироблено з полівінілхлориду, тож на нього можна ставити як гарячий посуд, так і відерце з морозивом, щойно вийняте з морозильної камери. Виріб легко очищується губкою з мийним засобом, не вбирає бруд, жир, а посуд, виставлений на ньому, не ковзає. Килимок ARDESTO має розмір 30 × 45 см.
Відгуки та питання про - Килимок сервірувальний ARDESTO детский 30*45 см, Yellow (AR3315KY)
0.0
Всього відгуків:0