Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип ворсу | Петльовий |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | |
| Антистатичність | Так |
| Клас зносостійкості | |
| Кількість плиток в одній упаковці | 20 шт. |
| Вага ворсу | 400 г/м2 |
| Протиковзання | Так |
| Тип килимового покриття | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Килимова плитка |
| Бренд | Betap |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% Поліпропілен (PP) |
| Товщина покриття | 6.0mm |
| Колекція | Vienna |
| Вид основи | Бітум |
| Загальна товщина | 7.7 mm |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Сфера використання | Для офісу |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |