Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Килимова плитка Condor Sparkle 71 (50х50)
| Виробник | |
| Тип ворсу | Петльовий |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Колір | |
| Антистатичність | Так |
| Клас зносостійкості | |
| Кількість плиток в одній упаковці | 20 шт. |
| Протиковзання | Так |
| Тип килимового покриття | |
| Загальна товщина | 5.5 mm |
| Склад | 100% Поліамід PA |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид основи | Бітум |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Тип | Килимова плитка |
| Товщина покриття | 5.0mm |
| Стан | Новий |
| Офіційна гарантія | 60 міс |
| Сфера використання | Для офісу |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
Читати повністю
Сховати
Опис Килимова плитка Condor Sparkle 71 (50х50)
Килимова плитка Condor Sparkle 71 - це елегантне та стильне рішення для оформлення приміщень. Виготовлена з високоякісного матеріалу, ця плитка поєднує в собі естетичний вигляд і практичність. Розмір 50х50 см дозволяє легко створювати різноманітні дизайнерські рішення. Кольорове рішення Sparkle 71 додасть шарму та оригінальності вашому інтер'єру. Ця плитка легко монтується і доглядається, що робить її ідеальним вибором для будь-яких приміщень. Покладіть акцент на стиль та комфорт у вашому приміщенні за допомогою килимової плитки Condor Sparkle 71.
Відгуки та питання про - Килимова плитка Condor Sparkle 71 (50х50)
0.0
Всього відгуків:0