Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | STANLEY |
| Вага | 0.31 кг |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Час розігріву | 60 секунд |
| Швидкість подачі клею | 30 г/хв |
| Довжина клейового стрижня | 250 мм |
| Діаметр клейового стрижня | 11.3 мм |
Характеристики Клейовий пістолет Stanley 6-GR25
Немає в наявності
Код:003567884
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами