Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина зажимних губок (B) | 10 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-27 мм |
| Довжина (L) | 125 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 23 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 5 дюймів |
| ISO | 8976 |
| Товщина губок (C) | 9,5 мм |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ширина зажимних губок (B) | 10 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-27 мм |
| Довжина (L) | 125 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 23 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 5 дюймів |
| ISO | 8976 |
| Товщина губок (C) | 9,5 мм |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |