Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-95 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 16 дюймів |
| Товщина губок (C) | 18 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 25 мм |
| Довжина (L) | 400 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 56 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-95 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 16 дюймів |
| Товщина губок (C) | 18 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 25 мм |
| Довжина (L) | 400 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 56 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |