Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-120 мм |
| Товщина губок (C) | 19 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 22 дюйма |
| Ширина зажимних губок (B) | 35 мм |
| Довжина (L) | 560 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 88 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-120 мм |
| Товщина губок (C) | 19 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 22 дюйма |
| Ширина зажимних губок (B) | 35 мм |
| Довжина (L) | 560 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 88 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |