Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Ключ динамометричний, 3/4IN, 300-1000 nm
| Виробник | |
| Значення шкали крутного моменту | 10 Нм |
| Довжина | 1750 мм |
| Розмір наконечника | 3/4 дюйма |
| Діапазон вимірювання крутного моменту, мін./макс. | 300-1000 Нм |
| Діаметр голови | 75 мм |
| Підходить для затягування вправо | Так |
| Підходить для затягування вліво | Так |
| Діапазон вимірювання крутного моменту (дюймів), мін./макс. | 220-750 футів на дюйм |
| ISO | DIN EN ISO 6789-1:2017 |
| Комплектація | Подовжувач, 500 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Ключ динамометричний, 3/4IN, 300-1000 nm
У комплект входить свідоцтво про калібрування
Довгий динамометричний ключ з насадкою 3/4 дюйма- Точність ± 3% від заданого значення, що перевищує вимоги стандарту
- Відповідає вимогам стандарту DIN EN ISO 6789-1:2017 для ручних динамометричних інструментів
- Проста і точна установка крутного моменту обертанням рукоятки
- Ціна поділки як в Нм, так і lbf. ft.
- Подовжувач забезпечує значну силу важеля
- Відчутні на дотик та слух сигнали при досягненні заданого крутного моменту запобігають перезатяжцi гвинтів
- Універсальний завдяки легкому перемиканню між затягуванням за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки
- З міцною транспортною коробкою для безпечного зберігання
Відгуки та питання про - Ключ динамометричний, 3/4IN, 300-1000 nm
0.0
Всього відгуків:0