Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ключ торцевий TOPEX двосторонній трубчастий 24 х 26 мм (35D939) (35D939)
| Виробник | |
| Форма торцевого (балонного) ключа [Основные] | прямая |
| Вид гаечного ключа [Основные] | торцевой |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0003 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.15 кг |
| Длина [Параметри упаковки] | 230 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 30 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 40 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 1 месяц |
| Тип [Основные] | ключ гаечный |
| Размер зева S2, мм [Основные] | 26 |
| Размер зева S1, мм [Основные] | 24 |
| Количество рабочих головок [Основные] | двусторонний |
| Гарантия | 1 мес. |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Ключ торцевий TOPEX двосторонній трубчастий 24 х 26 мм (35D939) (35D939)
Ключ торцевий TOPEX із шестигранними головками. Його можна рухати коміром, вставленим в отвори, розташовані в корпусі ключа. Шестигранний перетин кінців дозволяє повертати торцевий ключ за допомогою плоского гайкового ключа. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Відгуки та питання про - Ключ торцевий TOPEX двосторонній трубчастий 24 х 26 мм (35D939) (35D939)
0.0
Всього відгуків:0
Ключ торцевий TOPEX двосторонній трубчастий 24 х 26 мм (35D939) (35D939)
[[ getCurrentDecimal('278') ]] ₴