Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Довжина в дюймах (L) | 10 дюймів |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-30 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 16 мм |
| Довжина (L) | 250 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 32 мм |
| Товщина губок (C) | 7,5 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Довжина в дюймах (L) | 10 дюймів |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-30 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 16 мм |
| Довжина (L) | 250 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 32 мм |
| Товщина губок (C) | 7,5 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |