Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Ключ трубний Wurth S-подібні губки 1.1/2"
| Виробник | |
| Діаметр труби в дюймах, макс. | 1 1/2 дюйма |
| Діапазон зажиму в дюймах | 1 1/2 дюйма |
| Товщина губок (C) | 11 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 24 мм |
| Довжина (L) | 416 мм |
| Розмір захвату | 46 мм |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
| Колір | Червоний |
Опис Ключ трубний Wurth S-подібні губки 1.1/2"
"Шведський тип", губки S-подібної форми, з трьома точками опори і кріпленням, що самофіксується.
- Плавне регулювання
- Фіксація за допомогою стягувальних регулювальних гайок
- Оптимальна фіксація та висока міцність
- Зубці на головці спрямовані проти напряму обертання
Міцний та зносостійкий
- Зуби загартовані методом електроіндукції
Відгуки та питання про - Ключ трубний Wurth S-подібні губки 1.1/2"
0.0
Всього відгуків:0