Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle The Choppa (FNT0653)
| Виробник | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Тип | ігрові фігурки |
| Вид | набір |
| Обєм | 0.0112 м3 |
| Вага | 0.74 кг |
| Кількість | 2 шт |
| Розміри | 10 см фигурка |
| Комплектація | 1 фігурка,1 вертоліт |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Серія | Feature Vehicle The Choppa |
| Гарантия | 14 днів |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle The Choppa (FNT0653)
У наборі вертоліт Choppa і 10-ти див. фігурка ”Blaze” з легендарною штурмовою гвинтівкою. Вертоліт більше 40 см. у довжину, у Choppa є місце для 7 10-ти см. фігурок так що ви зможете викликати свій загін і приєднатися до битви! Активуйте світловий ефект Turbo Boost та обертайте ротори! Choppa ідеально підходить для відтворення Fortnite у реальному житті – куди летимо?!
Відгуки та питання про - Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle The Choppa (FNT0653)
0.0
Всього відгуків:0
Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Feature Vehicle The Choppa (FNT0653)
[[ getCurrentDecimal('2059') ]] ₴