Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 107 см |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 86 см |
| Висота в складеному вигляді | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 56 см |
| Довжина спального місця | 88 см |
| Ширина спального місця | 34 см |
| Тип передніх коліс | |
| Тип задніх коліс | |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | |
| Стан | |
| Матеріал коліс | |
| Тип коляски | |
| Кількість блоків | |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Ширина передньої і задньої осі | |
| Комплектація коляски | |
| Поворотні передні колеса/колесо | |
| Тип ременів безпеки | |
| Ean | 6903317363476 |