Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Комплект постільної білизни Emily Sersali полісатин полуторний 160х215 см (94193114)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комплект постільної білизни Emily Sersali полісатин полуторний 160х215 см (94193114)
| Виробник | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| Колiр | сiрий |
| Матерiал | мікросатин |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | полуторний |
| Розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х220 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | геометричний |
| Упаковка | пвх |
Читати повністю
Сховати
Опис Комплект постільної білизни Emily Sersali полісатин полуторний 160х215 см (94193114)
Постільна білизна з тканини полісатин Матеріал: полісатин Склад: поліестер Щільність: 135г/м2 Колір: сірий Підковдра: на запах Наволочки: на запах Упаковка: пвх Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Розмір і комплектація: Полуторний: простирадло 150х220 см - 1шт, підковдра 160х215 см - 1шт, наволочки 50х70 см - 1шт; Комплект постільної білизни Emily Sersali полісатин полуторний 160х215 см (94193114). Спальний комплект з красивим принтом прикрасить спальню і стане прекрасним доповненням для гарного сну і відпочинку. Постільна білизна досить практична у використанні на кожен день, адже тканина полісатин - дуже зносостійка до частих прань і втрати кольору, вона абсолютно не мнеться. Вибирайте спальну білизну на кожен день від бренду Emily. Догляд за білизною з тканини полісатин: Для прання речей з полістину вибираємо режим делікатного прання. Заборонено прання з темними речами. Оптимальна температура води під час прання - не більше 40 °C. Як мийний засіб можна використовувати будь-який рідкий засіб або порошок для кольорової білизни, в якому не містяться відбілювальні речовини. Під час сушіння рекомендується ретельно розправити речі. Постільну білизну з полісатину досить просто висушити, вона не потребує прасування. Якщо прасування необхідне - прасувати білизну краще через вологу тканину.
Відгуки та питання про - Комплект постільної білизни Emily Sersali полісатин полуторний 160х215 см (94193114)
0.0
Всього відгуків:0