Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих, для підлітків |
| Колiр | синiй |
| Матерiал | сатин |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | полуторний |
| Розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х200 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | квiти |
| Упаковка | пвх |
Характеристики Комплект постільної білизни SoundSleep Letias сатин полуторний 160х215 см (2251725969013)
Немає в наявності
Код:003526975