Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| Колiр | бiлий |
| Матерiал | сатин страйп |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | полуторний |
| Розмiр пiдковдри | 155х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х220 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Состав | бавовна |
| Тип малюнку | однотонний |
| Упаковка | пвх |
| Вид изделия | комплекти |
Характеристики Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe сатин-страйп полуторний 160х220 см білий (93838863)
Немає в наявності
Код:003527134