Компресор автомобільний "Вулкан" KA-B12122 150psi/25Amp/90л/клеми/шланг 7,5м з дефлятором/лixтар/2 циліндри
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
<p><span arial="" style="font-size:10.0pt;font-family:">Технічні характеристики:<br />Напруга: 12В<br />Струм, макс .: 25А<br />Тиск, макс .: 150psi (10 Атм)<br />Продуктивність: 90 л / хв<br />Підключення: клеми АКБ<br />Потужність: 300Вт<br />Додаткове обладнання: LED ліхтар<br />Комплектація: упаковка, компресор, повітряний шланг PU c манометром, сумка для зберігання, інструкція з гарантійним талоном, комплект адаптерів.<br />Гарантійний термін - 24 місяці<o:p></o:p></span></p><p style="font-variant-ligatures: normal;font-variant-caps: normal;orphans: 2;text-align:start;widows: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;text-decoration-style: initial;text-decoration-color: initial;word-spacing:0px"><span arial="" style="font-size:10.0pt;font-family:">Автомобільний компресор "Вулкан КА-В12122" - це одна з найбільш потужних та високопродуктивних моделей у лінійці компресорів ТМ Вітол.<br />Цей компресор цікавий як для власників легкових автомобілів, кросоверів, так і позашляховиків.<br /> Переваги цієї моделі - це компактність, з високими показниками швидкості накачування, потужності і продуктивності.<br />Компресор підключається безпосередньо до клем акумуляторної батареї з напругою 12В і оснащений потужним 2-х циліндровим електродвигуном поршневого типу.<br />Підвищена продуктивність 90л / хв цього компресора дозволить вам швидко накачати колеса великого обсягу.<br />Однією з особливостей даної моделі є наявність вбудованого світлодіодного ліхтаря, що полегшить роботу в темний час доби.<br />Модель укомплектована універсальним крученим шлангом-подовжувачем 7,5м з манометром та клапаном DEFLATOR для точного регулювання тиску в шинах автомобіля, набором перехідників і посиленою сумкою для зберігання і перенесення компресора.<br />Компресор "Вулкан КА-В12122" - це незамінний помічник водія не тільки в дорозі, але й на відпочинку.<o:p></o:p></span></p><p>ІНСТРУКЦІЯ</p><p><iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/hqCySnYBSaw" width="640"></iframe></p>