Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
Немає в наявності
Код:003568691
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
| Виробник | CUDY |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | 8 x 10/100/1000BaseT PoE |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Робоча температура | від -20˚ до 50˚ C |
| Ширина | 222 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
Некерований гігабітний PoE-комутатор Cudy GS1010PE оснащений 8 портами PoE+ 10/100/1000M, 2 портами Uplink 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS1010PE призначений для побудови мереж середнього масштабу та передачі даних. Дозволяє легко розширити мережу в місцях, де немає ліній електропередач або розеток, і підходить для підключення таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони та інші. Підходить для встановлення у бізнес-центрах, громадських установах, готелях, офісах тощо.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE+ 10/100/1000M, 2 порти Uplink 1000M.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
- Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один порт максимально подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає 100 м (100 Мбіт/канал).
- Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану та аналізу несправностей.
- Живлення AC 100~240 В.
- Підтримує декілька видів встановлення: в стійку/на стіну/настільне.
- Безвентиляторний корпус для безшумної роботи, виготовлений з металу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
[[ getCurrentDecimal('3957') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3944') ]] ₴