Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME
В наявності
Код:002629761
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME
| Виробник | |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів | 28 |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Ширина | 440 мм |
| Робоча температура | від -5˚ до 50˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Блок живлення | вбудований |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Висота | 44 мм |
| Flash-пам'ять | 32 Мб |
| Споживана потужність (максимальна) | 22.45 Вт |
| Корпус | Металевий |
| Вага | 1.66 кг |
| Глибина | 140 мм |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Форм-фактор | в стійку |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.7 Mpps |
| QoS (приоритезация даних) | пріоритезація трафіка по порту 802.1p |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Управління | Telnet |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4 |
| Віртуальні мережі | 802.1Q tag VLAN |
| Функції L2 і L2 + | фільтрація/захист BPDU |
| Системні вимоги | Windows 7 |
| Cертифікація | UL |
| Списки доступу (ACL) | фільтрація інтерфейсу CPU |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) |
| Безпека | захист від широкомовних / лавинних мультикаст / невідомих |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME
Новий комутатор D-Link DGS-1210-28/ME з підтримкою PoE оснащений 24 портами 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою технології PoE і 4 портами SFP. На додаток відповідності стандарту IEEE 802.3af, порти 1-4 забезпечують до 30 Вт вихідної потужності, підтримуючи стандарт 802.3at. Модель дозволяє більш гнучко розподілити потужність між питаемыми пристроями з прийнятною ціною установки. Економія енергіїВикористовуючи технологію D-Link Green 3.0, комутатори серії DGS-1210 здатні заощаджувати енергію без шкоди для продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. З допомогою стандарту Energy Efficient Ethernet мережа буде автоматично знижувати використання енергії, коли спостерігається невеликий потік трафіку, без необхідності в налаштуванні. Для умов, в яких стандарт не повністю підтримується, комутатори серії DGS-1210 пропонують такі налаштування енергозбереження, як виключення і режим очікування портів, вимикання індикаторів і сплячий режим системи, заснований на користувацьких профілів часу. Профілі часу також можна застосувати до комутатора PoE, що дозволяє уникнути зайвого споживання енергії під час спаду активності. Також комутатори серії DGS-1210 можуть визначити довжину підключених кабелів, щоб автоматично знизити використання енергії в більш коротких кабельних з'єднаннях. Просте управлінняСерія комутаторів Web Smart D-Link забезпечує просте управління. Всі налаштування можна виконати через Web-інтерфейс незалежно від операційної системи ПК. Крім того, інтерфейс Web-інтерфейс містить десять мовних опцій, що дозволяє зробити операції більш зрозумілими. При першій установці утиліта SmartConsole автоматично виявить всі комутатори Smart D-Link в мережі, дозволяючи адміністраторам швидко призначити IP-адресу і маску підмережі. Також можна одночасно оновити програмне забезпечення на декількох комутаторах, заощадивши багато часу. Важливі команди управління, такі як завантаження програмного забезпечення або конфігураційного файлу, пропонують вдосконалений метод роботи в режимі групової обробки даних для декількох комутаторів.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28/ME
[[ getCurrentDecimal('14224') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14208') ]] ₴