Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий FoxGate S5809P-E2 (96W)
Немає в наявності
Код:003156155
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий FoxGate S5809P-E2 (96W)
| Виробник | |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Тип | некерований |
| Висота | 44 мм |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Корпус | Металевий |
| Форм-фактор | настільний |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Кількість портів | 10 |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Вимоги PoE | PoE 96 Вт |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Глибина | 118 мм |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.4 Mpps |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 8 х PoE+ 10/100 Мбіт/с |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий FoxGate S5809P-E2 (96W)
FoxGate S5809P-E2 (96W) – некерований 802.3af/at POE комутатор із вбудованим блоком живлення для забезпечення POE бюджету до 96 Вт або 120 Вт на вибір (в залежності від моделі). Конфігурація портів FE: 9 x POE + 2 x RJ-45. Наявність uplink портів: 2 x FE RJ-45 забезпечить можливість гнучкого підключення з вищим комутатором або NVR.
Модель підтримує функції VLAN та CCTV (включаються одночасно). VLAN ізолює порти доступу між собою (дані між ними не передаються), взаємодія доступна лише з портами Uplink. Це допомагає ефективно захищати всю систему у разі широкомовного шторму. ССTV переводить порти доступу POE: 1-9 x FE RJ-45 в режим передачі 10 Мбіт/с та забезпечує дальність підключення IP-камер за мідною витою парою до 250м (з передачею POE). Смуга пропускання порту UPLINK, як і раніше, становить 100 Мбіт/с.
Основні особливості:
- Порти доступу POE: 1-9 x FE RJ-45 POE
- Живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at)
- UPLINK-порти: 2xRJ-45 10/100 Мбіт/с
- Наявність функцій VLAN та CCTV
- Грозозахист портів 2 кВ
- Оцинкований корпус
- Вбудований БЖ, POE бюджет до 96 Вт або 120 Вт на вибір (в залежності від моделі)
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий FoxGate S5809P-E2 (96W)
[[ getCurrentDecimal('1588') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1585') ]] ₴