Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Grandstream GWN7700
Немає в наявності
Код:002628915
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Grandstream GWN7700
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Живлення | 5 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 1.7 Вт |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Grandstream GWN7700
Серія GWN7700 До серії GWN7700 входять некеровані мережеві комутатори для швидкої та економічної організації високошвидкісного гігабітного з'єднання в домашніх офісах та на об'єктах малого та середнього бізнесу. Їх можна встановити на столи та стіни, вони не вимагають налаштування та підтримують автоматичне визначення MDI/MDIX, за винятком необхідності у з'єднувальних кабелях. Кожен порт підтримує автоузгодження, що дозволяє моделям серії GWN7700 визначати швидкість з'єднання будь-якого мережного пристрою (10/100/1000 Мбіт/с) та підлаштовуватися, забезпечуючи сумісність та оптимальну продуктивність. Моделі з PoE (Power-over-Ethernet) оснащені портами з підтримкою стандарту IEEE 802.3af/at та динамічним керуванням для живлення IP-телефонів, IP-камер, точок доступу Wi-Fi та інших кінцевих точок з PoE. Пристрої серії GWN7700 з автоматичним налаштуванням - це ідеальні некеровані мережеві комутатори для домашніх офісів і невеликих та середніх компаній.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Grandstream GWN7700
[[ getCurrentDecimal('713') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('711') ]] ₴