Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Комутатор мережевий HP 24GPoE(370W)-4SFP/SFP+ (JL684B) (JL684B)
Немає в наявності
Код:003155798
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий HP 24GPoE(370W)-4SFP/SFP+ (JL684B) (JL684B)
| Виробник | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 28 |
| Порти | 4 x 10G SFP + |
| Вимоги PoE | PoE 370 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.23 Mpps |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Споживана потужність (максимальна) | 440 Вт |
| Ширина | 442.5 мм |
| Глибина | 264.7 мм |
| Висота | 43.9 мм |
| Вага | 3.73 кг |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 4x10 GE SFP+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий HP 24GPoE(370W)-4SFP/SFP+ (JL684B) (JL684B)
Прості у розгортанні, безпечні та доступні. Перші комутатори з виконуваними «у будь-якому місці та у будь-який час» налаштуванням та управлінням за технологією Instant On. За допомогою мобільної програми Instant On або хмарного веб-порталу можна швидко налаштувати, контролювати та керувати комутатором серії 1930. Можна також вибрати керування пристроєм через локальний веб-інтерфейс. Модель має 24 порти 10/100/1000 RJ-45 та 4 порти SFP 1/10GbE. Забезпечує живлення PoE 370 Вт класу 4.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий HP 24GPoE(370W)-4SFP/SFP+ (JL684B) (JL684B)
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий HP 24GPoE(370W)-4SFP/SFP+ (JL684B) (JL684B)
[[ getCurrentDecimal('34220') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('34103') ]] ₴