Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC
Немає в наявності
Код:002625629
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC
| Виробник | MikroTiK |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Cертифікація | РОХС |
| Живлення | 36-57 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 36 Вт |
| Ширина | 272 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота | 44 мм |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC
MikroTik CCR2004-16G-2S+PC до 300% швидше, ніж попередні маршрутизатори CCR1009 – у блаженній тиші! Заслужена розкіш за ціною, яку ви можете собі дозволити.Як і інші моделі серії CCR2004, CCR2004-16G-2S+PC також оснащений процесором Amazon Annapurna Labs Alpine v2 із чотирма 64-розрядними ядрами ARMv8-A Cortex-A57. Хоча цей ЦП працює на частоті 1,2 ГГц, маршрутизатор може працювати втричі швидше, ніж CCR попереднього покоління. Це безшумна електростанція. Насолоджуйтесь всією потужністю справжнього CCR у тиші та спокої. Позбавтеся шуму та шуму в офісі, студії, серверній або домашній лабораторії без шкоди для продуктивності!Новий маршрутизатор оснащений 18 провідними портами, у тому числі 16 Gigabit Ethernet портами та двома 10G SFP+ слотами, а також консольним портом RJ-45 на передній панелі.Кожна група з 8 портів Gigabit Ethernet підключена до окремого комутатора-чіпа сімейства Marvell Amethyst. Кожна мікросхема комутатора має повнодуплексну лінію 10 Гбіт/с, підключену до ЦП. Те саме стосується кожної клітини SFP± окремої повнодуплексної лінії 10 Гбіт/с. Плати поставляються з 4 ГБ оперативної пам'яті DDR4 та 128 МБ NAND пам'яті.Як бачите – вузьких місць немає. Поки ЦП може впоратися з обробкою, всі порти можуть досягати швидкості передачі. І цей процесор – звір, який може впоратися з багатьма завданнями. Якщо ми подивимося на продуктивність, побачимо, що він обмінюється ударами з MikroTik CCR1009.Найкраща частина? Цей новий CCR є одним з найдоступніших варіантів - не тільки в серії CCR, але і на ринку в цілому. Одним із найбільш поширених способів використання цього пристрою можуть бути: Gigabit Ethernet порти для внутрішньої мережі; порти SFP+ для низхідного та висхідного каналів. Ідеальне комплексне рішення для малого та середнього бізнесу. Легко та ефективно.З новим CCR2004 ви можете вивести офісну мережу на новий рівень.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC
[[ getCurrentDecimal('24070') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('23960') ]] ₴