Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | MikroTiK |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 88 Гбіт/с |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Робоча температура | от -40˚ до 60˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 21 Вт |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24G-2S+IN
В наявності
Код:002628918
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами