Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
Немає в наявності
Код:002629882
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
| Виробник | MikroTiK |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
Комутатор Mikrotik CRS326-24G-2S+RM обладнаний 24-ма гігабітними Ethernet-портами, 2-ма портами SFP+ і надає можливість забезпечити підключення на канальній швидкості з парочкою нових комутаційних функцій. SFP-слот може підтримувати SFP модулі (1.25 Гбіт) і SFP+ (10 Гбіт).Функція подвійного завантаження - Dual boot - можна вибрати одну з двох операційних систем – SwOS або RouterOS. Якщо необхідна полегшена і призначена для комутаторів ОС, тоді просто вибирайте SwOS. А якщо Вам потрібна утиліта Winbox і стоїть необхідність у використанні маршрутизації і ряду функцій 3-ого рівня на обраних портах власних CRS-пристроїв, тоді вибирайте RouterOS. Кількість обчислювальної потужності додаткового процесорного модуля обмежена. Але цієї потужності буде достатньо, щоб запустити кілька важливих функцій RouterOS.У моделі CRS326-24G-2S+RM є ще ряд можливостей. Серед них управління переадресацією між портами, налаштування VLAN, активація MAC-фільтрів, встановлення обмежень смуги пропускання, віддзеркалення трафіку, а також можливість вносити зміни в ряд полів заголовків IP і MAC).(+р).
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
[[ getCurrentDecimal('11748') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11722') ]] ₴