Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-8G-2S+IN
Немає в наявності
Код:002628913
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-8G-2S+IN
| Виробник | MikroTiK |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від -20˚ до 60˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 11 Вт |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 46 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-8G-2S+IN
CSS610-8G-2S + IN - бюджетний настільний керований L3-комутатор MikroTik з функціями маршрутизатора, що працює під управлінням операційної системи SwOS. Має 10 незалежних комутаційних портів: 8 Ethernet-портів 1 Гбіт, з функціями автовизначення, а також 2 SFP + порту для оптичних з’єднань. Комутатор надає користувачеві як базові, так і просунуті можливості управління: port-to-port маршрутизація, MAC-фільтрація, настройка VLAN’ов, віддзеркалення трафіку, обмеження смуги пропускання. Всі специфічні настройки комутатора доступні в спеціальному пункті меню ’Switch’, але при необхідності порти можуть бути видалені з конфігурації комутатора і застосовані для цілей маршрутизації.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-8G-2S+IN
[[ getCurrentDecimal('6460') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6446') ]] ₴