Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Комутатор мережевий Teltonika TSW304
Немає в наявності
Код:003564524
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Teltonika TSW304
| Виробник | |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настінний |
| Кількість портів | 4 |
| Порти | 4х PoE+ Gigabit Ethernet 10/100/1000Мбіт/с |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 8 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Буфер пакетів | 128 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE802.3az (Energy Efficient Ethernet) |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 7-57 В |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 81.5 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Корпус | Алюмінієвий |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 1xPoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Teltonika TSW304
TSW304 — це найменший комутатор у портфоліо Teltonika Networks, створений з урахуванням сценаріїв промислового застосування. Цей ультрамаленький пристрій оснащений інтегрованою опцією монтажу на DIN-рейку, і він легко знайде своє місце в будь-якій серверній шафі. Міцний дизайн і ударостійкий корпус роблять його ідеальним навіть для найскладніших промислових умов.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Teltonika TSW304
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Teltonika TSW304
[[ getCurrentDecimal('4544') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4539') ]] ₴