Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Комутатор мережевий Tenda S16
Немає в наявності
Код:002629864
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Tenda S16
| Виробник | |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 16 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 3.2 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Тип | некерований |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 218 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Висота | 41 мм |
| Корпус | Пластиковий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Tenda S16
TENDA S16 являє собою недорогий 16-портовий Fast Ethernet комутатор. Він підтримує автовизначення MDI / MDI-X, NWAY-автоузгодження і функцію запам'ятовування / застарівання MAC-адрес, таблицю MAC адрес на 4000 записів. Відмінно підходить для інтернет-кафе, спільнот і малих компаній.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Tenda S16
0.0
Всього відгуків:0