Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Tenda TEF1109P-8-63W
Немає в наявності
Код:003159107
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Tenda TEF1109P-8-63W
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 9 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Безпека | блискавкозахист |
| Ширина | 177.5 мм |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Tenda TEF1109P-8-63W
У складних проектах моніторингу та забезпечення Wi-Fi-покриття часто постає проблема віддаленості пристроїв (відеокамери, точки доступу, IP-телефони) від свіча. Пристрої Tenda серії TEF11 дають змогу під'єднувати обладнання на дальність до 250 метрів, що набагато перевершує наявні на сьогодні стандарти (100-150 метрів). А використання швидкісного зовнішнього мережевого порту дає змогу передавати зібрані відеодані на необмежений простір (за умови під'єднання пристрою до стандартної мережі інтернет).
У проектах моніторингу камери часто встановлюють на відкритому повітрі на максимальній висоті, що збільшує огляд камери та ймовірність удару блискавки. Унаслідок удару блискавки обладнання може бути пошкоджене, що спричинить перебої в локальній мережі. Обладнання серії TEF11 має якісний захист від блискавки — 6000 В на кожен порт і джерела живлення з двома рівнями захисту від перевантажень, що дає змогу ефективно стримувати коливання напруги в разі пробою електричної мережі. Цей тип захисту повністю оберігає пристрій від пошкоджень набагато серйозніших, ніж зазначені в міжнародному стандарті CCC. Завдяки цьому в період гроз наші пристрої забезпечують надійну безперебійну роботу засобів моніторингу.
Порти 1-8 підтримують стандарти IEEE 802.3at та IEEE 802.3af PoE. Він забезпечує максимальний вихід PoE на 30 Вт на один порт і 58 Вт на весь пристрій.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Tenda TEF1109P-8-63W
[[ getCurrentDecimal('2042') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2036') ]] ₴