Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W
Немає в наявності
Код:002627684
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W
| Виробник | |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 52 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 38.7 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ad (агрегація каналів) |
| Підтримка транспортних протоколів | UDP |
| QoS (приоритезация даних) | пріоритезація трафіка по порту 802.1p |
| IPv6 | TCPv6/UDPv6 |
| Безпека | перевірка ARP |
| Додатки IPv6 | Telnet(v6) |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Робоча температура | від -5˚ до 50˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Блок живлення | вбудований |
| Споживана потужність (максимальна) | 250 Вт |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 285.2 мм |
| Висота | 43.7 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Корпус | Металевий |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W
Новий комутатор Ubiquiti EdgeSwitch-24-250W від компанії Ubiquiti має 24 Гб порти і може роздавати живлення PoE пристроям, що полегшує організацію мережі на базі EdgeSwitch 24-250W з точок доступу Wi-Fi або IP-відеокамер з можливістю отримання живлення за технологією PoE. Кількість портів в кількості 24 штуки дозволить створити велику мережу, а порти SFP підключаються до оптоволоконних мереж.Для мережі на базі комутатора EdgeSwitch-24-250W немає необхідності в блоках живлення, адже кожен з 24 портів може роздавати живлення PoE з потужністю до 27 ватт. Тобто, підібравши необхідне обладнання, яке може «живитися» по Ethernet кабелю, Вам немає необхідності в підведенні окремих дротів для живлення.Сумарна пропускна здатність ES-24-250W становить 26 Гб за сек. Цього достатньо, що б забезпечити роботу офісу середнього розміру навіть з дуже активним процесом за обмін файлами, а саме відео та фото матеріалами.Налаштовується і управляється ESwitch-24-250W легко і просто за допомогою фірмової EdgeOS. Вибирайте найбільш відповідні налаштування і при необхідності встановлюйте живлення PoE для кожного окремого порту.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Ubiquiti ES-24-250W
[[ getCurrentDecimal('27313') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('26247') ]] ₴