Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
В наявності
Код:002629759
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
| Виробник | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 13.39 Mpps |
| Кількість Uplinks портів | 1xSFP |
| Комутаційна здатність | 18 Гбит/с |
| Форм-фактор | настільний |
| Робоча температура | від -10˚ до 50˚ C |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Висота | 29 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Вага | 0.61 кг |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Ширина | 210 мм |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | PoE 110 Вт |
| Глибина | 95 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
Ubiquiti UISP Switch (UISP-S) – це гігабітний комутатор другого рівня (Layer 2) з пасивним охолодженням та роздачею PoE, ідеально підходить для розгортання бездротових інтернет-провайдерів (WISP). З 8 портами 1G RJ45 і 1G SFP-портом для додаткового оптоволоконного зв'язку. UISP Switch — це економічне рішення для постачальників послуг, які прагнуть швидко та за доступною ціною надати бездротове гігабітне підключення своїм клієнтам. Загальна потужність подачі PoE (110 Вт) достатня для живлення бездротових пристроїв у вашій мережі. У великомасштабних розгортаннях з'єднайте пристрої з консолями UISP, щоб створити узгоджений центр маршрутизації та комутації. Комутатор управляється за допомогою програми UISP - централізованої платформи для моніторингу всіх мережевих пристроїв та керування ними.
Функції:
- 8 гігабітних портів RJ45 з Passive PoE 27 В та підтримкою з'єднання по 2 та 4 парам
- 1 гігабітний порт SFP
- Сумарна потужність PoE 110 Вт при живленні від адаптера, що йде в комплекті.
- Пасивне теплове охолодження для безшумної роботи
- Встановлюється на стіну (кріплення йде в комплекті)
- Функціонал комутації Layer 2
- Швидке налаштування через Bluetooth з мобільної програми UISP
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
[[ getCurrentDecimal('8156') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8147') ]] ₴