Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий ZyXel GS1900-48HP (GS1900-48HPV2-EU0101F)
В наявності
Код:003158133
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий ZyXel GS1900-48HP (GS1900-48HPV2-EU0101F)
| Виробник | |
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 50 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 170 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 100 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Ширина | 441 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 3.55 кг |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 48x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий ZyXel GS1900-48HP (GS1900-48HPV2-EU0101F)
Серія Zyxel GS1900 - це потужна лінійка 8/10/24/48-портових комутаторів у компактному настільному та стійковому корпусі, що забезпечують підключення по гігабітному Ethernet. Всі моделі підтримують різні варіанти розгортання, які застосовуються у невеликих офісах та переговорних кімнатах, у тому числі на стіні, під столом, на столі та у стійці. За допомогою цих комутаторів можна швидко та з мінімальними зусиллями побудувати високошвидкісну локальну мережу вашої компанії. Крім того, два додаткові слоти SFP у моделях GS1900-10HP/24/24HP/48/48HP забезпечують підключення на швидкостях 100 Мбіт/сек та 1 Гбіт/сек на великих відстанях.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий ZyXel GS1900-48HP (GS1900-48HPV2-EU0101F)
[[ getCurrentDecimal('26280') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('26280') ]] ₴