Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Конструктор nic деревянный Дом Габли красный NIC523020 (NIC523020)
| Виробник | |
| warehouse1 | 1 |
| avail | 1 |
| exist | 1 |
| ddp | 1 |
| ean | 4038162521091 |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Бренд | nic |
| Вес | 0.60 кг |
| Вид | конструктор деревянный |
| Возрастная группа | от 1 |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 130 мм |
| Количество деталей | 7 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | Made in Germany, экологические чистые материалы, Натуральные материалы |
| Пол ребенка | для девочек, для мальчиков |
| Размеры | 14 см высота собранного домика |
| Соединение деталей | отсутствует |
| Тип игры | головоломка, строительство |
| Упаковка | 18x7x13 см |
| Цвет | оранжевый, красный, желтый |
| Ширина | 200 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна-производитель товара | Боснія і Герцеговина |
| Страна регистрации бренда | Боснія і Герцеговина |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Конструктор nic деревянный Дом Габли красный NIC523020 (NIC523020)
nic Конструктор деревянный - Дом Габли (красный)
- Вид - конструктор деревянный.
- Тип игры - головоломка, строительство.
- Возрастная группа - от 1.
- Пол ребенка - для девочек, для мальчиков.
- Цвет - оранжевый, красный, желтый.
Уроки будівництва і творчості для дітей За допомогою цього конструктора, дитина навчиться відрізняти розміри та форми деталей, та складе казковий будиночок. Але дитяча фантазія не обмежується – використовуючи елементи набору, дітлахи можуть будувати вежі, фантазійні конструкції, тунелі, мости.
Логіка та креативність Конструктор із незвичайних за формою предметів має велике розвиваюче значення. Діти розвиватимуть логіку, дрібну моторику, сприйняття кольорів. А, вигадуючи власні конструкції, ще і креативне мислення.
Відгуки та питання про - Конструктор nic деревянный Дом Габли красный NIC523020 (NIC523020)
0.0
Всього відгуків:0
Конструктор nic деревянный Дом Габли красный NIC523020 (NIC523020)
[[ getCurrentDecimal('1099') ]] ₴