Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Конструктор nic деревянный Пещера Синий NIC523323 (NIC523323)
| Виробник | |
| warehouse1 | 1 |
| avail | 1 |
| exist | 1 |
| ean | 4038162521619 |
| ddp | 1 |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Бренд | nic |
| Вес | 0.70 кг |
| Вид | конструктор деревянный |
| Возрастная группа | от 3 |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Количество деталей | 5 шт |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | Made in Germany, Натуральные материалы |
| Пол ребенка | для девочек, для мальчиков |
| Размеры | 17 см (высота) |
| Соединение деталей | отсутствует |
| Тип игры | головоломка, строительство |
| Цвет | оранжевый, синий, темно-синий, голубой |
| Ширина | 220 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна-производитель товара | Боснія і Герцеговина |
| Страна регистрации бренда | Боснія і Герцеговина |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Конструктор nic деревянный Пещера Синий NIC523323 (NIC523323)
nic Конструктор деревянный - Пещера (синий)
- Вид - конструктор деревянный.
- Тип игры - головоломка, строительство.
- Возрастная группа - от 3.
- Пол ребенка - для девочек, для мальчиков.
- Цвет - оранжевый, синий, темно-синий, голубой.
Уроки творчості та влучності для дітлахів Конструктор у вигляді печери надихне дитину на розповіді про жителів лігва та історії пов’язані з таємничим місцем. Також частини печери можна не складати, а побудувати з них декілька мостів, через які проїжджатиме невеличка машина. При цьому дитина буде тренувати влучність.
Логіка та креативність Під час гри з цим конструктором дитина навчиться розрізняти кольори, а також розміри деталей. Правильно склавши всі деталі, у дитини розвиватиметься логічне і творче мислення. «Печера» це не тільки розвиваючий конструктор, а і чудовий атрибут у дитячих іграх із сюжетом.
Відгуки та питання про - Конструктор nic деревянный Пещера Синий NIC523323 (NIC523323)
0.0
Всього відгуків:0