Маркетплейс твоєї Країни![]()
Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887355
Характеристики Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% поліестер |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | M - 50см; L - 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 67см; L - 67см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 38см; L - 38см |
Читати повністю
Сховати
Опис Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, M (є розміри)
Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника — стильна й зухвала база для трендових образів. Лаконічний дизайн у поєднанні з фактурою екошкіри додає виробу характеру та сучасного настрою.
Модель застібається на блискавку, має відкладний комір, що підкреслює класичний байкерський стиль.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2700') ]] ₴